Atnaujintas Roma.lt internetinis puslapis

2024-06-06

Sveiki atvykę į naująją Roma.lt internetinę svetainę. Kviečiame susipažinti su jos turiniu bei nauja struktūra. Nuo šiol čia bus skelbiama informacija apie VšĮ Romų visuomenės centro veiklas ir projektus, talpinamos įvairiausios naujienos Vilniaus bei visos Lietuvos romų bendruomenei aktualiomis temomis.

Ši nauja, moderni svetainė veiks vietoj senosios, kurioje informacija jau nebebuvo atnaujinama kurį laiką. "Sena svetainė buvo sukurta prieš daugelį metų. Jos valdymas nebuvo itin patogus: labai sunku talpinti naują medžiagą, sudėtingi priėjimo kodai, ir, apskritai, ji nebuvo labai patraukli. Dėl to sudėtingumo, pastaruosius kelerius metus nustojome ten talpinti medžiagą, apsiribodami vien savo puslapiu socialiniuose tinkluose. Tačiau mūsų organizacijos statusas įpareigoja turėti reprezentatyvią internetinę svetainę, kurioje būtų talpinamos ne tik nuotraukos bei trumpi veiklų aprašymai, bet ir įvairiausi straipsniai, apmąstymai, bendruomenei aktuali informacija. Todėl nutarėme visiškai pakeisti senąją svetainę nauja – modernia ir patrauklia. Tikimės, jog produktas pavyko!", – pasakoja VšĮ Romų visuomenės centro vadovė Svetlana Novopolskaja. 

Naujoji interneto svetainė yra optimizuota visoms interneto naršyklėms ir nuo šiol bus prieinama visuose Jūsų įrenginiuose: jos turinį galėsite lengvai pasiekti naudodamiesi tiek stacionariu, nešiojamu ar planšetiniu kompiuteriu, tiek išmaniuoju telefonu.

Svarbiausias ir aktualiausias naujienas visuomet matysite tituliniame puslapyje, o kitus straipsnius bei publikacijas, suskirstytas pagal temas ir kategorijas, rasite paspaudę mygtuką “Visos naujienos”. Šioje svetainėje taip pat yra prieinamos publikacijos iš senosios Roma.lt svetainės – jas rasite skiltyje “Naujienų archyvas”, puslapio apačioje.

Kviečiame visus prisidėti prie šios svetainės turinio kūrimo. Jeigu turite romų bendruomenei aktualių naujienų, norite pasidalinti savo įžvalgomis bei istorijomis ar paskelbti kitą svarbią informaciją – susisiekite su mumis Facebook žinute arba rašykite el. paštu info@roma.lt