Projekto “Dirbkime kartu su romais - naujos darbo galimybės ir iššūkiai“ gautas apdovanojimas

Apdovanojimų renginyje nuskambėjo dešimt geriausių konkurso „Žingsniai“ sėkmės istorijų

Spalio 19 dieną Europos socialinio fondo (ESF) projektų įgyvendintojai rinkosi į šio fondo 60-mečiui skirtą konferenciją „ESF: 60 metų investicijų į žmones“ ir į šventinį geriausių sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2017“ apdovanojimų renginį.

Šis renginys – tai galimybė padėkoti projektų vykdytojams už jų nuveiktus prasmingus darbus ir pasidžiaugti mūsų herojų sėkme: jų stiprybe, drąsa, atkaklumu, pasiryžimu eiti pirmyn. Kartu tai stimulas tiems projektų vykdytojams, kurių įgyvendinami projektai dar tik startuoja ar vos spėjo įsibėgėti – būti drąsiems ir ryžtingiems darant gerus darbus ir kalbant apie juos.

Konferencijoje „ESF: 60 metų investicijų į žmones“ savo patirtimi, žiniomis, įžvalgomis ir praktiniais patarimais dalijosi Edita Mildažytė, Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Tomas Ramanauskas, Kristupas Sabolius, žodį tarė sėkmės istorijų herojai ir projektų atstovai, šventinę nuotaiką kūrė atlikėja Giedre Kilčiauskienė.

Visos dešimt geriausių konkurso „Žingsniai 2017“ ESF projektų sėkmės istorijų atskirame leidinyje jau pasklido po visą Lietuvą su populiariu žurnalu „Legendos“.

Leidinį „Žingsniai 2017“ galite skaityti ir čia